جدید MG-1 سمپاش مشاهده عکس بزرگتر

MG-1 سمپاش

جدید

1

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

1,200,000,000 ریال

پرنده مخصوص سم پاشی شرکت DJI AGRAS MG-1

با گارانتی مادام العمر تعمیرات شرکت پارس آیرو همراه با آموزش رایگان

  • مشتریان وفادار با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید
  • سوالی دارید ؟ در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم
  • راهنمای خرید آنلاین راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • راهنمای خرید آنلاین راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید

شرکت  dji  این بار با ارائه پهپاد سم پاشی Agras MG-1  تحولی جدید در محصولات خود ایجاد نموده و پرنده ای هوشمند جهت انجام کارهای مخصوص کشاورزی از جمله سم پاشی در اختیار کاربران خود قرار داده است .

پرنده سمپاشی MG-1  دارای سیستم پیشرانه قدرتمند بوده و توانایی حمل 10 کیلوگرم مایع من جمله کود و آفت کش های محصولات کشاورزی را دارد این پرنده هوشمند داری سرعت و قدرت ترکیبی بالایی است ، به این معنی که یک منطقه 400 تا 600 مترمربعی را در عرض 10 دقیقه و با سرعت 40 تا 60 برابر سم پاشی توسط نیروی انسانی سم پاشی میکند .

سیستم هوشمند تعبیه شده بر روی پرنده سم پاش Agras  به طور خودکار سرعت اسپری کردن مایع را با سرعت پرواز تنظیم میکند و بدین ترتیب از آلودگی جلوگیری کرده و در واقع یک عملیات اقتصادی محسوب میشود .

تجهیزات مورد استفاده درا ین عملیات در معرض گرد و غبار و خوردگی و تخریب هستند که در نهایت هزینه بالایی را برای تعمیر و نگه داری سبب میشوند . برای مقابله با این موضوع پرنده سمپاشیMG-1  دارای بدنه ای مهر و موم شده و یکپارچه میباشد که مجهز به سیستم خنک کننده میباشد.

فلایت کنترل هوشمند پیشرفته بلافاصله به ورودی پاسخ دقیق و سریع داده و با توجه به اراضی و نیازهای خاص هر ماموریت یکی از 3 حالت پرواز خود را که شامل مد اتوماتیک ، کمکی و دستی میباشد را بکار میگیرد.

محصولات مرتبط