فروشگاه محصولات روباتیک و هواپی پارس آیرو زیر نظر مرکز تحقیقاتی موسسه هوافضا پارس (موسسه تحقیقاتی هوافضا پارس - نهاد زیرمجموعه موسسه هوافضا پارس) جهت ترویج فرهنگ پژوهش و توسعه خلاقیت علاقمندان در زمینه های هوانوردی ، اقدام به عرضه انواع تجهیزات و لوازم ساخت روبات ها و کنترل کننده هایی از برند های مشهور خارجی، داخلی و تولیدات موسسه هوافضا پارس (عموما روبات ها و پرنده های رادیو کنترل) نموده است که در همین راستا در جهت سهولت خرید تارنمای اینترنتی فروشگاه به آدرس www.parsaero.org/shop در دی ماه سال 1393 راه اندازی شد تا دسترسی به کالا ها آسانتر و امکان بیشتری برای آشنایی با کالاهای مورد نیاز قبل از خرید بدون مراجعه حضوری و اتلاف وقت فراهم باشد.

راه های ارتباطی ما با شما:

برای ارتباط مستقیم با اوپراتور های فروشگاه جهت مشاوره / سفارش / پشتیبانی فنی و... با شماره تلفن 3233470-0343 تماس حاصل فرمایید

واحدپشتیبانی و امورسازمانی موسسه هوافضا پارس برای ارتباط با تمامی بخش ها، ثبت نظرات و درخواست ها، پیگیری پاسخ درخواست ها و گذارش تخلفات نهاد های زیر مجموعه به صورت 24 ساعته درخدمت شما می باشد، شما بازدید کننده محترم می توانید با مراجعه به صفحه واحدپشتیبانی از تمامی امکانات آن بهرمند شوید.

در صفحه واحدپشتیبانی، انواع فرم ها و درگاه های ارتباطی متناسب با درخواست مورد نظر شما وجود دارد. همچنین فرم جامعه ارتباط با ما در این صفحه جهت ارتباط با کلیه بخش ها طراحی شده است به طوری که امکان ارسال یک پیام به چند بخش وجود دارد.

«ورود به صفحه واحدپشتیبانی و امورسازمانی»

«فرم جامع ارتباط با ما»

«پیگیری سفارش محصولات»

«پشتیبانی آنلاین» (بزودی)

تلفن مرکزی : 3233470-0343

ایمل فروشگاه: shop@parsaero.org

ایمیل سازمان: info@parsaero.org